Shitet Apartament 2+1, Oxhaku Tirane

 • 129.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Detaje per zonen:

-Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

-Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

-Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

-Transportipublik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 75 m2

-Kati 3

-Orjenimi jug, lindje, perendim

-Pallat ekziskures

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon

Avantazhet

-Kubatur e rregullte

-Investim afatgjate

-Ndricim natyral

-Lokacion i favorshem

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3