Shitet Apartament 2+1 “Oxhaku”, Tiranë.

 • 129.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Apartamenti ndodhet tek zona e “Oxhakut”, shumë pranë kompleksit ASL dhe Pediatrisë, zonë mjaft e qetë dhe me akses direkt me unazën e vogël. Pranë gjenden institucione të ndryshme si, spitale, kopsht, supermarket, lokale, stacion urbani etj. Apartamenti ka ndriçim natyral, ofrohet në gjendje të mirë i shtruar me parket dhe i sapo restauruar.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Korridor hyrës dhe shpërdarës
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • E rikonstruktuar
 • Kati 3 (i fundit)
 • Pallat ekzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome