SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

, QENDER DURRES

Details

  • Size: 75 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 000355683547897

Description

Apartamenti ndodhet prane qendres tregtare Blue Star!
Ka nje siperfaqe neto prej 74 m2.
Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te preferuar te qytetit.
Perben nje rast perfekt banimi por dhe investimi.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues pa ashensor.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

  • Address QENDER DURRES
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare