SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN!

 • 60.000€
, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PORCELAN!

, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5 katesh. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate