SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH HEKURUDHA!

 • 60.000€
, lagja 13 plazh

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Shitet apartament 2+1 ne Plazh Hekurudha!
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe ballkon.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje palllati te pajisur me ashensor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!Per ne shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

0682000416

 • Address lagja 13 plazh
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21