SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE !

 • 105.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Laprakes, ne katin e 3 dhe te fundit te nje ndertimi ekzistues 3 katesh, pa ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe 89m2 neto dhe organizohet ne nje koridor qe shperndan ambjentet, Salloni i ndenjes + Kuuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Zona eshte mjaft e qete dhe ndodhet prane Rajonit te Policis, cka ju ofron qetesi dhe siguri. Pronari ka investuar tarracen para 2 vitesh ne vleren e 2500Euro. Prona disponon Certifikate Pronesie dhe shitet pjeserisht e mobiluar.

 

Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !

 • Address Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
ArianaC21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ArianaC21
 • ArianaC21