SHITET… APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE

 • 111.600€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake
 • 111.600€

Details

 • Price: 111.600€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

Shitet pronë 93 m2 në katin e pestë në Laprake, te Procredit, poshte kupoles. Ky apartament ka 2 dhoma gjumi, një sallë të gjërë të ndenjës me kuzhinë dhe një banjo. Ai gjithashtu ka një ballkon të vogël ku mund të qëndrohet për të frymëzuar ajrin e freskët. Lokacioni i pronës është i shkëlqyeshëm, i pozicionuar në një zonë të qetë dhe të qendrueshme të qytetit, me shumë mundësi transporti dhe akses në dyqane, restorante dhe tregje të ndryshme. Prona gjendet në një ndërtesë ne ndertim, me çmime të arsyeshme dhe kushte të mira të jashtme dhe të brendshme.

Cmimi:

1200€/m²

Likujdimi i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 93 m²

-Kati i 5 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-1 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Laprake
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger