SHITET APARTAMENT 2+1 NE “DOWNTOWN ONE”, BULEVARDI “BAJRAM CURRI”

 • 552.000€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
shitje
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 552.000€

Details

 • Price: 552.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 15

Description

Projekti me i ri multifunksional elitar në zemër të Tiranës “Downtown One” është një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj dhe ofron një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Downtown One lidhet drejtpërdrejt me akset kryesore, me unazën e vogël, vetem 10 minuta nga larg unazës së madhe, 2 minuta larg Bulevardit Qendror dhe me akses të pakrahasueshëm me intisitucionet qendrore, vendore dhe financiar.

Zona ofron zona te dedikuara per kembesore dhe bicikleta, supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi etj.

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe neto 118.95 m2 (151.07 m2 siperfaqe totale ndertimi) ne katin e 32 banim me orientimin perendim-veri dhe me pamje shume te bukur te Tiranes. Organizohet nga ambient ndenje + ngrenie + kuzhinë, dhomë matrimoniale + garderobe + tualet, dhomë gjumi, depo, tualet dite dhe ballkoni.

Shitet dhe nje parking ne katin – 3 me cmimin 55,000 Euro

Parashikuar te mbaroje brenda Qershorit 2024.

Per me shume informacion rreth apartamentit klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…bajram-curri-2

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93