Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.

 • 182.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartmenti ndodhet buzë rrugës “Myslym Shyri”, prane karburant “Kastrati”, një nga zonat më të preferuara në Tiranë. Ka akses direkt me rrugët kryesore, ideal edhe për biznese (klinika, zyra).

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Depo magazinë
 • E mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome