Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.

 • 182.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.
 • 182.000€

Details

 • Price: 182.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartmenti ndodhet buzë rrugës “Myslym Shyri”, prane karburant “Kastrati”, një nga zonat më të preferuara në Tiranë. Ka akses direkt me rrugët kryesore, ideal edhe për biznese (klinika, zyra).

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Depo magazinë
 • E mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat egzistues

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet Apartament 2+1 “Myslym Shyri”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari