SHITET APARTAMENT 2+1 MYLYM SHYRI

 • 193.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,

Details

 • Price: 193.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽2+1
📍MYSLYM SHYRI
SHALLVARET
📐 90M2
📄 ME HIPOTEK
⬆KATI 2
🏙 PALLAT EGZISTUES
CMIMI : 193.000€

TOTALISHT E INVESTUAR
E PERSHTATSHME DHE PER AMBJENT BIZNESI

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS