Shitet Apartament 2+1, Kodra e Diellit

 • 130.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1,Kodra e Diellit 2

Specifikat e prones:

Siperfaqe 102.22m2

Kati i 4 banim

​Organizimi:

Ambjent nenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet

​Orjenitimi: Lindje

Per me shume informacine per pronen si dhe per nje vizit nga afer me kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3