SHITET APARTAMENT 2+1 KAMEZ

 • 115.800€
, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 115.800€

Details

 • Price: 115.800€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

📣Shitet, Apartament 2+1 në Kamëz, tek Rezidenca Point Center.

✅Apartamenti ndodhet ne katin e 1. Me nje sipërfaqe totale prej 121.88 m2 dhe sipërfaqe neto prej 104.56 m2.
✅Është në fazë murature. Cmimi 115.800euro.

📲+355697017107
Kontaktoni per me teper detaje!

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada