SHITET, APARTAMENT 2+1, COLONNADE REZIDENCE, TIRANE.

 • 134.960€
, Dritan Hoxha, Laprake

Details

 • Price: 134.960€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

ë shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rezidenca Colonnade, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Lokacioni: Lapraka ndodhet në një vend strategjik në Tiranë, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha akset e kryeqytetit dhe të shërbimeve të rëndësishme.

-Infrastruktura: Zona ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, me rrugë të mira, trotuare, dhe shërbime komunale të cilat janë të përdorshme për banorët dhe bizneset.

-Shkollat dhe institucionet arsimore: Lapraka ka shkolla të ndryshme, universitete dhe institucione arsimore që ofrojnë mundësi të shkëlqyera arsimore për fëmijët dhe të rinjtë.

-Shërbimet shëndetësore: Lapraka ofron akses të lehtë në spitale, klinika dhe qendra shëndetësore të cilat ofrojnë shërbime shëndetësore të cilat janë të nevojshme për banorët.

-Lapraka ka një gamë të gjerë të restoranteve, kafeterive dhe dyqaneve, që ofrojnë produkte dhe shërbime të ndryshme për banorët dhe vizitorët.

-Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 96.4 m2.

-Sipërfaqe neto: 79.6 m2.

-Kati: 11.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Fazë karabina.

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Komunitet i zgjedhur.

-Fasadë e ventiluar.

-Projekt Unik.

-Ndriçim natyral në të gjithë ambientin e apartamentit ne sajë të strukturës së veçantë që ka rezidenca.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Dritan Hoxha, Laprake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada