SHITET APARTAMENT 2+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

 • 165.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Petrela, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Petrela, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

 

Siperfaqja e apartamentit: 94m2 bruto,82 m2 neto

 

Cmimi: 165.000 euro

 

Vendndodhja:Rruga Petrela

 

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit në një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit  dhomën e  gjumit, tualetin dhe ballkonin

 

Tipologjia 2+1

1 Ambient ndenje + gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

 

Detaje të tjera:

* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme

* Ndërtim cilësor

*Kubaturë e rregullt

*Kompleks Residencial

*Zonë e qetë

 

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032247

 

 • Address Rruga Petrela, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta