Shitet, Apartament 2+1,” Astir ”,Tiranë

 • 92.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Shitet, Apartament 2+1,” Astir ”,Tiranë

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Apartamenti  ndodhet në zonën e AstirIt pranë “Vila L”, në një kompleks të ri me ashensor.  Apartamenti ofron kushte shumë të mira banimi, me kubatur të rregullt, 87.4 m2 neto, orientim Lindje – Perëndim dhe me shumë ndicim natyral. Ka dalje të shpejtë në rrugë kryesore dhe pozicionim shumë të favorshëm.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon në formë L
 • I mobiluar
 • Me ashensor
 • Pallat i ri, me ashensor
 • Orientim Lindje – Perëndim
 • Kati 7 banim
 • Me dekumentacion të rregullt hipotekor

Për më tepër informacion të detajuar mund të na kontaktoni!

 • Address Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome