SHITET APARTAMENT 2+1 95M2 LIQENI I THATE

 • 200.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik,

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽2+1+1 TUALET
📍LIQENI I THAT
RRUGA”HAMDI SINA”
📐 95M2
📄 ME HIPOTEK
⬆KATI I 3
🏙 PALLAT 4-KATESH ME ASHENSOR
CMIMI : 200.000€
APARTAMENTI DISPONON
DHE NJE GARAZHD 16 M2 CMIMI 20.000€ EKSTRA

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS