SHITET APARTAMENT 2+1 92M2 114000 EURO LAPRAKE

 • 114.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,
 • 114.000€

Details

 • Price: 114.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 2+1 ,

KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET.
⚪ ESHTE TOTALISHT E RESTAURUAR.
📍 RR.LORD BAJRON , LAPRAKE
📐92 m2 NETO
⬆ KATI 2 PA ASHENSOR
🏙 PALLAT EKZISTUES, BUZE RRUGES KRYESORE DHE ME PAMJE TE LIRE.

CMIMI: 114.000 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS