SHITET APARTAMENT 2+1

 • 120.000€
, Don Bosko

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

100m2
Cmimi 1200 Euro/m2
Kati 3
E pozicionuar në një nga zonat më të bukura të Tiranës, pranë lumit të Tiranës dhe fare pranë pikave strategjike të qytetit
Përpos cilësisë së padiskutueshëme në ndërtim që përfshijnë fasadat e ventiluara dhe dritarte me dopjoxham të termoizoluars do të ofrojnë gjithashtu maksimumin e dritës natyrale përmes vetratave të xhamit në lartësinë e katit të cilat vijnë në formën e ballkoneve ose verandave.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kapanon na kontaktoni!

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon