SHITET APARTAMENT 2+1

 • 1.100€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË PORCELANIT, TIRANË

 

 

Çmimi:1100 euro
Sipërfaqja: 116 m2
Vendndodhja: Porcelan, Tiranë

 

Banesa ndodhet në katin e 7-të të banimit në një pallat të ri.Pallati disponon ashensor të cilët janë në gjendje pune si dhe punime mjaft cilësore. Apartamenti organizohet nga   korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+ gatimit me akses dalje në ballkon , dhomat e gjumit dhe tualeti .

 

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0688000969

 • Address Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta