SHITET, APARTAMENT 2+1, 21 DHJETORI, TIRANË

 • 1€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Tiranë.

 

Detaje për Rezidencën:

-21 Dhjetori ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.

-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, rruga Frosina Plaku mund të konsiderohet si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë.

-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe bruto: 105.3 m2.

-Sipërfaqe neto: 98.8 m2.

-Kati: 2.

-Me ashensor.

-Orientim Jug-Lindje.

-Bosh.

 

Organizimi:

Ambjenti e ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, ballkon.

 

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjatë.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada