SHITET : Apartament 2 +1/zona: 21 Dhjetori, pas Inxh. Ndërtimit

  • 185.000€
,

Details

  • Price: 185.000€
  • Size: 141 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET : Apartament 2 +1/zona: 21 Dhjetori, pas Inxh. Ndërtimit📍
▪︎ Apartamenti organizohet në sallon ndjenje & ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor i madh dhe funksional në shpërndarjen e dhomave, verandë, tualet.
▪︎ Apartamenti ndodhet në kt 4 – banim me një sipërfaqe 141 m² , nga të cilat 60m² janë pjesa e verandës pergjate apartamentit.
▪︎ Pozicionim Lindje & Veri, pallat i vitit 2018, sistem kapotë, i shtruar me parket, punime gipsi, perëndim, shitet i mobiluar.
▪︎ Çmim shitje: 185.000 €
Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎ info@imobiliareprime.com
▪︎ Cel: 0672062729

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency