Shitet Apartament 1+1,Rruga Qemal Stafa

 • 120.474€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 120.474€

Details

 • Price: 120.474€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Në shitje, Apartamente 1+1

Vendndodhja: Ruga Qemal Stafa , Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe : 66.93

-Kate: 1

-Me ashensor

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Fazë drejt perfundimit

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

– Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Sistem Kapot

–Projekt Unik

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër me kontakto

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3