SHITET, APARTAMENT 1+1,RRUGA ELBASANIT

 • 185.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga e Elbasanit, pranë ambasades Amerikane

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 71 m2

-Sipërfaqe neto: 64m2

-Kati: 3.

Organizimi:

Korridor shperndares,

Ambient ndenjie,

Ambient gatimi,

1 dhomë gjumi,

1 tualete

1ballkone.

Avantazhe:

– Mundësi menaxhimi prone (qiraje mujore )

– Facilitet si : shkolla, kopështe,supermarkete,ambiente rekreative etj.

– Lokacion strategjik.

– Investim afatgjatë.

-Komunitet i zgjedhur.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në

rezidencë na kontaktoni

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko