SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON TE KOMPLEKSI E88,LAPRAKE 98.000 EURO

 • 98.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~1+1+BALLKON
~77.7M2
~KATI 8
~PALLAT NE FAZE NDERTIMI
~ORIENTIM DHE POZICION SHUME I MIRE
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~PUNIME CILESORE
~CMIMI 98.000 EURO
~TE KOMPLEKSI E88,LAPRAKE
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE