SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON “BULEVARDI I RI , RRUGA SIRI KODRA” 167400 EURO

  • 167.400€
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova,
shitje
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova,
  • 167.400€

Details

  • Price: 167.400€
  • Size: 74 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: 0696320000

Description

SHITET APARTAMENT
•1+1+BALLKON
•2TUALET
•SIP. NETO 62.5 M2
•SIP. BRUTO 74.4 M2
•KATI 4 
•ORIENTIM NGA JUGU
•ME ASHENSOR
•PALLAT I RI
•I INVESTUAR
•I NDARE NE 2 GARSONJERE MOMENTALISHT
•I MOBILUAR NE MENYRE MODERNE
•NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
* DOKUMENTACION I RREGULLT
•BULEVARDI I RI , RRUGA SIRI KODRA
•CMIMI 2250 EURO/M2
•KONTAKTONI NE NUMRIN TONE: 0696320000
O7

Address

  • Area 8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova