SHITET APARTAMENT 119M2 ME MUNDESI NDARJE 265000 EURO BARRIKADA

 • 265.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
 • 265.000€

Details

 • Price: 265.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽2 + 1 +  2 TUALETE
📍QENDER
RRUGA `BARRIKADAVE`
📐 119 M2 BRUTO
      104 M2 NETO
      BOSH
📄 ME HIPOTEK
⬆KATI I 5
🏙 PALLAT ME ASHENSOR
BUZE RRUGES KRYESORE
CMIMI : 265.000 EURO
 MUNDESI NDARJE NE 2 APARTAMENTE 1+1 dhe 1 GARSONJERE
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI  0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS