Shitet Apartament 1+1, Xhamllik Tirane

 • 105.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 1+1

Vendodhja: Xhamllik Tirane

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 76 m2

-Kati 3

-Me hipotekë.

Organizimi:

-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, tualet , ballkone.

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacio i favorshem

-Investim afatgjate

Per me shume informacion rreth prones si dhe nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3