Shitet Apartament 1+1, Xhamllik Tirane

 • 75.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Features

Description

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale: 60m2

-Kati 5

-Me hipoteke

-Pallat ekzistues

Organizimi:

-Ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Lokacion i favorshem

-Investim afatgjate

Per me shume informacione si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3