SHITET APARTAMENT 1+1, UNIVERS CITY,  TIRANË

 • 43.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., QTU, Bylis, Kosova (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., QTU, Bylis, Kosova (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 43.000€

Details

 • Price: 43.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Description

SHITET APARTAMENT 1+1, UNIVERS CITY,  TIRANË.

ÇMIM KLERINGU

Çmimi: 680 Euro/m²

Vendndodhja:Pranë QTU

Sipërfaqe totale: 62.92 m²

Sipëfaqe e përbashkët: 8.81 m²

Sipërfaqe neto : 54.11 m²

Univers City është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë. Vendndodhja e kësaj qyteze është e atillë që të lejon të jesh si pranë shërbimeve kryesore, por edhe po aq në distancë nga zhurma dhe kaosi i zakonshëm i metropolit.

Kompleksi ndodhet vetëm 2 minuta nga qendra tregtare QTU dhe në një distancë prej 10 minuta nga Sheshi “Skënderbej”. Lehtësisht i aksesueshëm nga çdo drejtim, me transport të vazhdueshëm Qendër – QTU – Univers City.

Kompleksi ofron cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Tipologjia 1+1
1 Ambient ndenje+ Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimi

Orientimi i apartamentit mundëson ndriçim natyral në pjesën më të madhe të ditës.

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë !

Kontakt:
+355 69 703 2241

 • Address QTU, Bylis, Kosova (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta