SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PORTO LALZI!!!

 • 171.000€
, Porto Lalzi

Details

 • Price: 171.000€
 • Size: 97.4 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 1+1 tek Porto Lalzi.
Apartament eshte i organizuar ne nje ambient ndenje & kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Siperfaqe Neto: 87.6, Siperfaqe Bruto: 97.4 m2.
Pozicionohet ne katin e 2.
Orientim Jug.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

F

 • Address Porto Lalzi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate