SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KRISTAL CENTER NE KOMUNEN E PARISIT.

 • 122.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament 1+1+1 tek Kristal Center ne Komune te Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe 77m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri por pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, me otjentim lindje dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet dhe dy ballkon. Pallati e ka vendin e ashensorit por nuk eshte montuar akoma. Apartamenti ka certifikat te rregullt hipoterore.
SHITET PER 122.000 EURO

Kodi EG-200

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare