SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 62.000€
, Rruga Peti, tek Kopshti Zoologjik
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

, Rruga Peti, tek Kopshti Zoologjik
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik, ne hyrje te ”Rruges Peti”.
Apartamenti ka nje siperfaqe 62m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…hti-zoologjik/

 • Address Rruga Peti, tek Kopshti Zoologjik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate