Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

 • 129.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet pranë Sheshi Selvia tek “Rruga e Dibrës” në një kompleksi të ri i vitit 2023 ndërtuar nga shoqëria “PIENVIS”. Pranë apartamentit sigurohen shkolla, supermarkete, farmaci, bar kafe dhe stacion urbani. Zona ku ndodhet apartamenti të ofron siguri është mundësi e mirë edhe për investim.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Planimetri e rregullt
 • Kati 2 banim
 • Me 2 ashensor
 • Në proçes Hipotekimi

Për më tepër informacion kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome