Shitet, Apartament 1+1, rruga Muhamed Deliu, Fresku, Tiranë.

 • 50.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Shitet, Apartament 1+1, rruga Muhamed Deliu, Fresku, Tiranë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 52 m2.
• Sipërfaqe neto: 45 m2.
• Kati 3.
• Orientim jug-lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pjesërisht i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit