SHITET APARTAMENT 1+1, RRUGA JORDAN MISJA TIRANE

 • 190.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 1+1

Adresa: Rruga Jordan Misja, Tiranë

Specifiakt e prones:

-Siperfaqe totale 76 m2

-Kati 8.

-Totalisht i investuar.

-I ndare ne dy garsoniere.

Organizimi

I ndare ne 2 garsoniere secili me lualetin e vet dhe me ballkon secila.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

-Lokacion i favorshem.

-Mundesi biznesi.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3