SHITET, APARTAMENT 1+1, QENDËR, TIRANË

 • 1€
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë.

 

Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.

-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, rruga e barrikadave mund të konsiderohet

si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.

-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 64 m2.

-Kati: 2.

-Orientimi Jug-Lindje.

 

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.

 

Avantazhe:

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndërtim i ri.

-Investim afatgjatë.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kompleks na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada