SHITET, APARTAMENT 1+1, QENDËR, TIRANË

 • 189.000€
, Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 189.000€

Details

 • Price: 189.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.

-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, rruga e barrikadave mund të konsiderohet

si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.

-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 78.71 m2.

-Sipërfaqe neto: 65.27 m2

-Kati: 3.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, 2 ballkone.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndërtim i ri.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kompleks na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada