SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZOGUT TE ZI

 • 72.063€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZOGUT TE ZI

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.063€

Details

 • Price: 72.063€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355696054036

Description

RRUGA “DRITAN HOXHA”

Shumë pranë Sheshit “Rilindja”, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare në një nga zonat më të qeta dhe afer me një nga arteriet kryesore hyrese të Tiranës.

Rezidenca më e re e banimit “E-88” do te ofroje sherbime te ndryshme, gjelberim e bimesi te ndryshme, ambiente rekreative per femijet, parkime etj.

Godina ka 7-9 kate banim, 1 kate dyqane dhe 2 kate parkimi. Objekti ofron cilësi te larte ndertimi, 2 ashensore, fasade te ventiluar me pllake, izolim akustik, vetratat termike, siguri edhe mirembajtje 24 ore, etj.

Apartamenti ka përfundur, është i mireorganizuar, ka nje pamje shume te mire dhe është i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament në shitje 1+1 i ri, me siperfaqe neto 69 m2 (80.07 m2 bruto), organizohet me 1 dhome ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Pozicionohet në katin e 4, me orientim shumë të mirë.

Cmimi: 72.063 Euro

Kontakt: +355 69 605 4036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/ne-afersi-te-sheshit-rilindja-1

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93