SHITET APARTAMENT 1+1 PRAN MATERNITETIT TE RI.

 • 82.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Dem
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Dem
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartamentb 1+1+1 prane Maternitetit te Ri, rruga Myslim Lela. Apartamenti ka nje siperfaqe 58m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi,nje guzhin gatimi e ndenje, nje tualet me dritare e nje ballkon.
SHITET ME VLEREN 82.000 EURO
Kodi EG-200

 • Address Rruga Ali Dem
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare