SHITET, APARTAMENT 1+1, PORTO LALZI, HAMALLAJ

 • 150.000€
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Porto Lalzi , Hamallaj.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 64 m2

-Kati: 3.

-Fazë e avancuar e punimeve.

-Me ashensor.

-Orientimi: lindje.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Fasadë e ventiluar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada