Shitet, Apartament 1+1 , “Porcelan” ,Tiranë.

 • 70.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek zona e “Porcelanit“ , lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të mirë dhe të zhvilluar. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme,, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në gjëndje shumë të mirë i sapo mobiluar.

Organizimi

Ambient ndenje
Ambient gatimi
Dhomë gjumi
Tualet
Ballkon
Pjesërisht i mobiluar
Ashensor
Pallat i ri
Kati 10 (fundit)
Orientim Jug – Lindje
Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari