SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT NE RRUGEN BESIM ALLA.

 • 119.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0684044520

Features

Description

Shitet Apartament 1+1+1 ne Yzberisht ne rrugen Besim Alla. Apartamenti ka nje siperfaqe 72m2 bruto e 65m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i perbere nga nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashk me abjentin e gatimit, nje tualet, e nje ballkon. Ai ka orjentim nga Jugu me ndricim natyral. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme.
SHITET PER 119,000 EURO
Kodi AN-200

 • Address Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare