SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE

 • 105.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 1+1 ne Vlore prane portit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Per me shume informacion na kontaktoni!!!

F

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate