Shitet Apartament 1+1 në plazhin Hekurudha, Durrës.

 • 75.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 58 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692570657

Features

Description

Shitet apartament 1+1 ne Plazhin Hekurudha!

Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te.
Organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Mimoc21
 • Mimoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Mimoc21
 • Mimoc21