SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA

 • 30.000€
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 47 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692121277

Description

Shitet apartament ne zonen e plazhit iliria ne katin e katert te nje ndertese pese katshe pa asnje demtim nga termeti.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhome gjumi , nje banjo dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore dhe ka nje mobilim standart dhe nje ballkon qe ka lidhje me te dyja dhomat.
Dsponon dokumentacjon te rregullt.
Per me shum informacjone ose vizit ne pron na kontaktoni.

 • Address Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau