SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

  • 40.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • 40.000€

Details

  • Price: 40.000€
  • Size: 52 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Apartamenti ndodhet ne Golem, i pozicionuar ne nje kompleks me parkim te siguruar. Ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor, nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje banje dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te , orientimi jug. Eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate