SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

 • 25.000€
, Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • 25.000€

Details

 • Price: 25.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695479566

Features

Description

Shitet apartament 1+1 ne Golem, me siperfaqe te brendshme prej 45 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mire administruar, pa ashensor.
Organizohet nga nje dhome ndenje bashkangitur me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355 695479566

 • Address Golem, Cavaia, Prefettura di Tirana, Central Albania, 2504, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare