SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

 • 90.000€
, Blloku
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK

, Blloku
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033400

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuar te Tiranes ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka siperfaqe totale 58m2.

Eshte i organizuar me sallon ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe inevestuar ne menyre bashkekohore.

Ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033400.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate