Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Fratari, Unaza e re, Astir

 • 58.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Prane Kompleksi Fratari
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Prane Kompleksi Fratari
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Shitet, Apartament 1+1.
Adresa:Pranë Fratarit, Unaza e re.

Më shumë informacon
Sipërfaqe neto: 40 m2.
• Kati 8.
• Orientim jug.
• Ndërtim i ri.
• Totalisht i mobiluar.
• Totalisht i investuar deri në detaje.
• Punime cilësore.
• Me ashensor.

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Prane Kompleksi Fratari
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit